Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną, potrafisz wyznaczać sobie cele i konsekwentnie je realizować, lubisz
swoją pracę i potrzebujesz nowych wyzwań – skontaktuj się z nami. Szukamy osób zaangażowanych w
swoje obowiązki, otwartych na pomysły, umiejących współpracować w zespole. Poważnie traktujemy
rozwój umiejętności i kompetencji zatrudnionych osób, jako wzrost faktycznych zasobów i potencjału
przedsiębiorstwa.

Dział Techniczny TINES Rail SA poszukuje kandydatów na stanowisko:
Inżynier nawierzchni torowych

Twój zakres obowiązków:
• Przygotowywanie ofert i analiza dokumentacji projektowej przesyłanej w zapytaniach ofertowych
pod kątem rozwiązań konstrukcji nawierzchni szynowych;
• Sporządzanie przedmiarów, wycen i kalkulacji ofertowych dla proponowanych rozwiązań;
• Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych, porównywanie i analiza otrzymanych ofert od
dostawców; analiza ofert pod kątem technicznym, cenowym i jakościowym;
• Przygotowywanie rysunków w programie AutoCad i opracowywanie dokumentacji technicznej;
• Udział w przygotowywaniu i obsłudze zamówień;
• Uczestnictwo w projektach badawczo rozwojowych we współpracy z jednostkami naukowymi;
• Utrzymywanie relacji z Klientami; doradztwo techniczne dla Klientów firmy;

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne, związane z budownictwem,
• znajomość programu AutoCad,
• mile widziana znajomość programów do wizualizacji 3D
• dobra znajomość pakietu MS Office
• dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
• terminowość realizacji zadań,
• kreatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• znajomość języka angielskiego
• mile widziane doświadczenie zawodowe w branży szynowej

Praca w naszym oddziale w Zabierzowie.
Jak do nas aplikować?
CV i dokumenty aplikacyjne mogą być składane przez kandydatów na adres e-mail: biuro@tinesrail.com